AK PARTİLİ KIRKPINAR’DAN YENİ YIL MESAJI

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da ülkemizi büyük ve güçlü Türkiye hedefine ulaştırmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar, yeni yıl dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.  Kırkpınar mesajında 2019 yılı içerisinde ülkemizin kalkınmasında mihenk taşı olan yatırım ve hizmetleri hayata geçirdiklerine vurgu yaptı.

Milletvekili Kırkpınar açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin toprak bütünlüğünden milletimizin birliğine, ekonomimizden güvenliğimize kadar birçok boyutu olan saldırıları, hamdolsun, hep birlikte göğüslemeyi başardık. Bugün ülkemiz geleceğine, dün olduğundan çok daha güvenle ve umutla bakıyor. Hükümet olarak gerek ülkemize gerekse İzmir’imize eğitimden, sağlığa, ulaştırmadan, sanayiye, tarımdan güvenliğe kadar her alanda en iyi hizmetleri 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da eksiksiz vermeye devam edeceğiz inşallah.  Bu duygu ve düşüncelerle; tüm hemşerilerimizin ve milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor,   2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, esenlik ve refah getirmesi temennisiyle aziz hemşerilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sındır, “Kanal İstanbul Bahane, topraklarımız Katarlılara Şahane”

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Tüm Yerel – Sen 2 Nolu Şubenin 3. Olağan Genel Kurulunda Kanal İstanbul Projesini eleştirdi; doğanın katledilmesine, 23 Milyon metre kare orman, 136 Milyon metre kare tarım alanının talan edilmesine izin vermeyeceklerini söyledi. TÜRKİYE’Yİ UCUZ EMEK ÜLKESİNE DÖNÜŞTÜRMELERİNE İZİN VERMEYECEĞİZ’ Ülke gündeminin, temel hak […]