Barış Sokak’ın çehresi değişecek!

Narlıdere’nin işlek noktalarında sağlıklaştırma çalışmalarını sürdüren Narlıdere Belediyesi, Barış Sokak’ta hazırlanan yenileme projesini mahalle sakinlerine tanıttı.

Esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Ali Engin “2 yıl içerisinde bambaşka bir Narlıdere yaratacağız” dedi.

İLÇENİN YENİ MERKEZİ OLACAK
Narlıdere’de, vatandaşların yoğun olarak kullandıkları sokakları modernize etmek için çalışmalar yürüten Narlıdere Belediyesi, esnafın yoğun olarak faaliyet gösterdiği Barış Sokak için de sağlıklaştırma projesi hazırladı. Sokağın, günü birlik ziyaretçi sayısını artırmak ve yeni bir ilçe merkezi yaratmak için yapılacak olan çalışmalar, Belediye Başkanı Ali Engin tarafından esnafa ve vatandaşlara anlatıldı. Proje kapsamında kaldırım ve parke taşlarının, aydnlatma unsurlarının yenileneceği, bina cephelerinin ve tabelaların tek tip olacağı, peyzaj çalışmalarının yapılacağı, sokağa bisiklet parklarının da konulacağı belirtildi.

“HEM VATANDAŞ HEM ESNAF KAZANACAK”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Narlıdere’yi daha modern ve daha güzel bir yaşam alanına dönüştürmek için çalışıyoruz. Narlıdere Metrosu bittiğinde, ilçemiz günübirlik turizmin merkezi olacak, bu doğrultuda şimdiden sokaklarımızı yeniliyor, geleceğe hazırlıyoruz. Barış Sokak da güzel bir sevgi yolu olacak. Narlıdere’nin yeni merkezi halini alacak. Hem esnaf hem vatandaş kazanacak” dedi.

“DESTEKLİYORUZ”
Toplantıya katılan vatandaşlar da projeden son derece mutlu olduklarını dile getirerek “Narlıdere için yeni ve güzel şeylerin yapılması, hepimiz için mutluluk verici, destekliyoruz, belediyemize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Büyükşehir’den Turgutlu MABEM’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il geneline yayılan ve her yıl başarı çıtasını yükselten MABEM’lerde yeni dönem kursları hızla devam ederken, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım da, Turgutlu MABEM’i ziyaret ederek, sorumlular ve öğretmenlerle bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım; […]