BAŞKAN ARAS’A MAKAMINDA ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından CHP Bodrum İlçe Başkanlığı’na seçilen Halil Karahan ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Belediye Başkan Ahmet Aras’ı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde, Başkan Yardımcıları Emel Çakaloğlu, Önder Batmaz, Hüseyin Tutkun da yer aldı.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ile beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri Başar Bıyıklı, Nevin Seda Dıngıl, Tayyar Gündoğan, Eray Karabağlı, Levent Bıçakçı, Engin Başol, Deniz Zor, Mehmet Kocabıyık, İbrahim Apak, Nurgül Tarım, Cihan Özarslan, Halil Eser, Semra Yıldırım, Kanat Özsert, Beyhan Altınsoy ve Ece Yiğit ziyarete eşlik etti.

Yeni yönetim kurulunun oluşmasının ardından Bodrum protokolüne bir dizi ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Başkan Karahan, “Belediye Başkanımız Ahmet Aras’ın hem yeni yılını kutlamak, hem de yeni yönetim olarak yapacağımız çalışmalar hakkında kendisine bilgiler vermek için ziyaret gerçekleştirdik.  Sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğimizi ve bu projelerde belediye başkanımızı da aramızda görmek istediğimizi ilettik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Aras da demokratik bir ortamda seçim tamamlayarak göreve başlayan CHP İlçe yönetimini kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Menemen Türkelli Deve Güreşleri’ne hazır

Menemen Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 8.si düzenlenecek olan Menemen Belediyesi 8. Geleneksel Türkelli Deve Güreşleri için geri sayım başladı. Her yıl renkli görüntülere sahne olan Menemen Türkelli Deve Güreşleri bu yıl 12 Ocak 2020 Pazar günü gerçekleşecek. Menemen Belediyesi’nin katkılarıyla Türkelli Arena’da gerçekleşecek olan güreşlere Ege, […]