Başkan Bilgin’den Görme Engellilere Beyaz Baston

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Altı Nokta Körler Derneği Manisa Şubesini ziyaret ederek, görme engellilere verilmek üzere Derneğe 10 adet beyaz baston hediye etti.

Başkan Bilgin, Derneğin Şube Başkanı Hüseyin Pehlivan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek sohbet etti. Bilgin, Dernek yönetiminin kendisinden talep ettiği 10 adet bastonu Derneğe bağışladı.

Saruhanlı Belediyesi olarak engelli vatandaşların hizmetinde olmaya devam edeceklerini belirten Bilgin, “Engelli kardeşlerimiz bizim her zaman önceliğimiz olacaktır” dedi.

Saruhanlı Belediyesi olarak engellilerin her türlü talepleriyle yakından ilgilendiklerini belirten Bilgin, akülü araç, tekerlekli sandalye ve buna benzer ihtiyaçlarını karşıladıklarını ifade etti.

Sağlıklı her insanın da bir engelli adayı olduğu gerçeğinin unutulmaması gerektiğini sözlerine ekleyen Bilgin, engelli vatandaşlara aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diledi.

Şube Başkanı Pehlivan ise Başkan Bilgin’e teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Büyükşehir Kışa Rağmen Yola Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarına ağır kış şartlarına rağmen devam ediyor. Bu kapsamda Akhisar’da ilçe merkeziyle Akselendi Mahallesi arasında yapılan beton yol uygulamasını inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, konforlu ve güvenli ulaşım için dört mevsim çalıştıklarına dikkat çekti. Manisa Büyükşehir Belediyesi, ulaşım ağındaki yolların kalitesini […]