Başkan Çetin Akın Camiönü Kıraathanelerini Ziyaret Etti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ile birlikte Camiönü kıraathanelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ile birlikte Camiönü Kıraathanelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Sık sık esnaf ziyaretleri yapan sürekli vatandaşlar ile iç içe olan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “ Bulduğumuz her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onların yaptığımız çalışmalar hakkındaki görüşlerini, yapacağımız çalışmalar hakkındaki fikirlerini alıyoruz. Bu kentte birlikte yaşadığımız tüm vatandaşlarımızın görüşleri bizler için çok önemli. Daha güzel bir Turgutlu için vatandaşlarımızın istek ve önerileri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İpekböceği üretimine dut fidanı desteği

Ödemiş Belediyesi’nin İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile birlikte hayata geçirdiği “Kadın Çiftçilerle İpekböceği Yetiştiriciliğinin Canlandırılması Projesi” için Gölcük (Zeytinlik) Mahallesi’nde 650 adet dut fidanı toprakla buluşturuldu. Eğitimleri başarıyla tamamlayan kadın üreticilere belgeleri verildi. İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile ortaklaşa sürdürdüğü “Kadın Çiftçilerle İpekböceği Yetiştiriciliğinin Canlandırılması Projesi” […]