Belediyenin Yönetim Kadrosunda Atamalar..

Ödemiş Belediyesi, mahalli idareler personelinin görevde yükselme ve unvan değişikliği esaslarına dair yönetmelik hükümleri çerçevesinde yapılan yazılı ve sözlü mülakatlarda başarılı olan personelin atamasını yaptı.

Yapılan atamalara göre görevlendirmeler şu şekilde yer alıyor. Emlak ve İstimlak Müdürlüğü kadrosunu vekaleten yürüten Kadir Çavuşdere, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü kadrosuna asaleten atanırken, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nü de vekaleten yürütecek.

İşletme ve İştirakler Müdürlüğü kadrosunu vekaleten yürüten Vahit Doğan İşletme ve İştirakler Müdürlüğü kadrosuna, Hukuk İşleri Müdürlüğü kadrosunu vekaleten yürüten Burak Can Hukuk İşleri Müdürlüğü kadrosuna, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü kadrosunda şef olarak görev yapan Mustafa Ateş Sosyal Yardım İşleri Müdürü kadrosuna ve Zabıta Müdürlüğü kadrosunda şef olarak görev yapan İlknur Gündüz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü kadrosuna atandı.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Üniversite Öğrencilerine Yemek Desteği

Turgutlu Belediyesi “Paylaştıkça Çoğalır, Paylaştıkça Aile Oluruz” projesini hayata geçiriyor. Üniversite öğrencileri 3.5 TL’ye Koza Park Kafeterya’da tabldot yemek yiyebilecekler. Turgutlu Belediyesi örnek olacak bir projeye imza atıyor. Turgutlu’da eğitim hayatına devam eden üniversite öğrencileri için “Paylaştıkça Çoğalır, Paylaştıkça Aile Oluruz” parolasıyla 8 Ocak Salı günü başlayacak olan proje kapsamında […]