BODRUMLU ÇOCUKLAR ‘HALK SÜT’ İÇİYOR

Bodrum Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Halk Süt’ projesi kapsamında çocuklara ücretsiz süt dağıtımı devam ediyor.

Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nün kurulmasının ardından Karaova bölgesindeki üreticilerden toplanarak günlük olarak üretilen ‘Bodrum Halk Süt’, Bodrum genelinde 2-5 yaş arası yaklaşık bin çocuğa ücretsiz olarak dağıtılıyor. Vatandaşlardan gelen talebin her geçen gün arttığı Halk Süt dağıtımı her gün belirlenen mahallelerde devam ediyor. Sokak sokak tüm Bodrum’u dolaşan Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ekip, özellikle çocuklar tarafından sevinçle karşılanıyor. Halk Süt arabasının geleceği gün ve saati bilen bazı çocuklar evlerin kapısında bekleyerek sütlerini kendi teslim alıyor. Ailelerde, ‘Bodrum Halk Süt’ü çok beğendiklerini ve her hafta çocukları için kapılarına kadar süt getirilmesinden çok mutlu olduklarını söylediler.

Bodrum Halk Süt ayrıca Bodrum Belediye Gıda A.Ş. kafelerinde, pazar yerlerinde ve belirlenen noktalarda satışa devam ediyor.  

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bremen Mızıkacıları farklı yorumuyla büyük beğeni topladı

Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Grimm Kardeşler’in ölümsüz eseri Bremen Mızıkacıları’nı farklı bir yorumla “Başka Bir Bremen Mızıkacıları Hikayesi” adı altında yarı yıl tatilindeki çocuklar için oynadı. Arzu Leylak’ın yazıp İbrahim Güngör’ün yönettiği oyun, Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi Sevda Şener Sahnesi’nde izleyici ile buluştu. Çocuklar ve onlara eşlik eden […]