Bornovalı çocuklara özel tiyatro

Minik öğrencilere eğlenceli yarı yıl tatili

Bornova Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle yarı yıl tatillerini dopdolu geçiren öğrenciler tiyatro keyfi yaşadı. “Yetenekli Çocuklar” adlı oyun Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Tesisleri Nedret Güvenç Sahnesi’nde Bornovalı miniklerin beğenisine sunuldu. Sıcakkan Çocuk Tiyatrosu tarafından sahnelenen oyun ilgiyle izlendi. 3-10 yaş arasındaki çocuklar, yeteneklerini nasıl keşfedeceklerinin anlatılıp hayvan sevgisinin aşılandığı oyunda eğlenceli anlar yaşadı.

Yetenekli Çocuklar Çocuk Tiyatrosu, aynı oyunla 28 ve 29 Ocak tarihlerinde saat 13.00 ve 15.00’te iki seans olmak üzere sırasıyla Atatürk Mahallesi Şehit Kara Pilot İlker Karaman Sosyal Tesisleri ile Naldöken Kültür Merkezi’nde de sahne alacak. Yarı yıl etkinlikleri, 31 Ocak Cuma günü Çamiçi Kitaplığı’nda düzenlenecek origami ve drama eşliğinde gerçekleşecek masal anlatımı ile son bulacak.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dev yarışmaya rekor sayıda soru geldi

Torbalı’da gerçekleşecek olan ulusal mimari proje yarışmasında soru sorma takvimi tamamlandı. Yaklaşık 300 soru ve yanıtları belediyenin resmi sitesinde yayınlandı. Ulusal mimari yarışmanın soru ve yanıtları yayınlandı Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un Torbalı’ya kazandırmak istediği kent meydanı, pazaryeri ve yeni belediye binası hazırlığı için 13 Aralık 2019 da Resmi Gazete ’de ilan […]
torbali-6