Büyükşehir, Bölgesel Isıtma’da En İyiyi Hedefliyor

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Soma Bölgesel Isıtma Sistemleri’nin etkin bir şekilde çalışması ve sistemin daha çok haneye ulaşması için girişimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Ergün, bu alanda önemli bir firma olan Danfoss adlı kuruluşun yetkililerini ağırladı.

Danfoss yetkilisi Anton Koller ve firmanın Türk temsilcileri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Burak Aslay ve Soma Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Can Doğan Cansever de yer aldı. Eşanjör montajı, sıcak suyun istasyonlardan hanelere ulaşması gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Ergün, konuklarına içerisinde Manisa’yı tanıtan ürünlerin yer aldığı çantalardan hediye etti. Bölgesel Isıtma Sistemleri’nin Soma’nın havasını temizlemek açısından önemine vurgu yapan Başkan Ergün, 30 bin aboneye çıkmayı hedeflediklerini ve bölgede yatırımın süreceğini söyledi. Sistemde en iyiyi hedeflediklerini de vurgulayan Başkan Ergün, bununla ilgili ince eleyip sık dokuyarak çalışma yürüttüklerini de sözlerine ekledi.Danfoss yetkilisi Anton Koller ve firmanın Türk temsilcileri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Burak Aslay ve Soma Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Can Doğan Cansever de yer aldı. Eşanjör montajı, sıcak suyun istasyonlardan hanelere ulaşması gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Ergün, konuklarına içerisinde Manisa’yı tanıtan ürünlerin yer aldığı çantalardan hediye etti. Bölgesel Isıtma Sistemleri’nin Soma’nın havasını temizlemek açısından önemine vurgu yapan Başkan Ergün, 30 bin aboneye çıkmayı hedeflediklerini ve bölgede yatırımın süreceğini söyledi. Sistemde en iyiyi hedeflediklerini de vurgulayan Başkan Ergün, bununla ilgili ince eleyip sık dokuyarak çalışma yürüttüklerini de sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bergama’da kullanılmış kıyafet ve tekstil ürünleri geri dönüşüme kazandırılacak

‘2020 Bergama’da Çevre Yılı’ faaliyetleri kapsamında yer alan çalışmalar bir bir yaşam bulmaya başladı. İsrafın önlenmesi, doğal kaynakların korunması, çevre dostu tüketim alışkanlıklarının kazandırılması ve atık yönetiminde farkındalık oluşturulmak üzere 2020 yılını çevre yılı olarak ilan eden Bergama Belediyesi örnek çalışmaları ile göz dolduruyor. Ambalaj Atık Geri Dönüşüm, Atık Yağ, […]