CORENDON İLE İŞ BİRLİĞİ GÜÇLENİYOR

Kuşadası Belediyesi’nde turizm fuarlarına katılım meyvesini veriyor.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen turizm fuarında sektör temsilcileriyle bir araya geliyor. Gerçekleştirdiği görüşmelerin Aydın ve Kuşadası turizmine büyük katkı sağlayacağının altını çizen Başkan Ömer Günel “15-19 Ocak tarihleri arasında Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen turizm fuarında yerimizi aldık. Sektör paydaşlarıyla yaptığımız bire bir temaslarda bölge turizminin gelişmesi için önemli ilerlemeler kaydediyoruz. Son olarak Corendon Havayolları Kurucu Ortağı Atilla Uslu ile bir araya gelerek iş birliğimizi güçlendirecek projeler hakkında görüştük” dedi.

“CORENDON İLE TURİZM ALANINDA DAHA ETKİN ADIMLAR ATMAYA YÖNELİK CİDDİ KARARLAR ALDIK”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, 1997 yılında İki Türk girişimci tarafından Hollanda’da kurulan Corendon’un Kurucu Ortağı Atilla Uslu ile bir araya geldi. Başkan Ömer Günel,  Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen turizm fuarında gerçekleşen görüşme ile ilgili “Bölgemizden Avrupa’ya yeni bir köprü oluşturan Corendon Havayolları ile iş birliğini oldukça önemsiyoruz. Corendon Kurucu Ortaklarından Atilla Uslu ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede, Kuşadası’nın uluslararası alanda tanıtımının yaygınlaşması ve iş birliğimizi güçlendirecek projeler hakkında görüştük. Turizm alanında daha etkin adımlar atmaya yönelik ciddi kararlar aldık” dedi.

“İŞ BİRLİĞİMİZ TÜM TURİZM CAMİASINA KATKI SAĞLAYACAK”

Kuşadası Belediyesi ile Corendon arasındaki iş birliğinin tüm turizm camiasına katkı sağlayacağını kaydeden Başkan Ömer Günel “Corendon turizm alanında ufku açık, yenilikçi bir firma. Kuşadası Belediyesi olarak Corendon ile her türlü iş birliğine hazırız. Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleştirdiğimiz Altın Güvercin Beste Yarışması’na destek oldular. Gelecekte daha birçok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ÇOCUKLARA TİYATROLU MAHREMİYET EĞİTİMİ

Çocuklara mahremiyet kavramını eğlenerek öğreten ‘Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti’ isimli oyun Marmaris’te sahnelerdi. Son dönemde artan çocuk istismarı olaylarına karşı çocuklara mahremiyet kavramını eğlendirerek öğretme amacıyla yola çıkan Anadolu Çocuk Eğitim Platformu ve Bilinçli Aile Mutlu Çocuk Derneği 16. gösterilerini Marmaris’te gerçekleştirdi. “Asya’nın Sakarcan’ı Ziyareti” adlı çocuk oyununa çocuklar ve ebeveynleri […]