Dikili’de Okullar LGS’ye Hazır

Hafta sonu gerçekleşecek LGS öncesi Dikili Belediyesi tarafından okullarda dezenfeksiyon çalışması yapıldı.

Cumartesi günü iki oturumda gerçekleşecek olan Liselere Geçis Sınavı (LGS) öncesi Dikili’deki okullar Dikili Belediyesi tarafından dezenfekte edildi.

Öğrencilerimizin yanındayız

Uygulamayla ilgili konuşan Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, “Koronavirüs sürecinde ilçemizdeki dezenfeksiyon çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hafta sonu gerçekleşecek Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesinde de öğrenci kardeşlerimizi unutmadık ve bu kapsamda ilçemizde LGS için belirlenen okullarımızda dezenfeksiyon çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Toplam 10 okulumuzda gerçekleşecek sınav öncesi kapsamlı bir dezenfeksiyon işlemi ekiplerimiz tarafından yapıldı. Gerçekleştirdiğimiz çalışma ile öğrencilerimiz hijyenik ortamda sınava girecekler. LGS’de ter dökecek tüm öğrenci kardeşlerime başarılar dilerim.” dedi.

Sponsor Bağlantılar

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ
Next Post

ASILSIZ YAYINLAR HALKIN PSİKOLOJİSİNİ BOZUYOR

Başkan Ergin: Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar gerçeği yansıtmıyor. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin son günlerde Ayvalık’ta koronavirüs vakalarının arttığı konusunda sosyal medya çıkan asılsız haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek,”Olumsuz yayınlar halkın psikolojisini bozduğu gibi olağan hayat akışını da sekteye uğratıyor”dedi. Aralık ayında Çin’de başlayan koronavirüs tehlikesinin tüm dünyada yayılmasıyla binlerce […]