FOÇA’NIN ÇOCUK MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Foça Belediyesi ve Foça Kent Konseyi tarafından 11 Ocak’taki seçimle belirlenen Çocuk Belediye Başkanı İbrahim Şahbal ve çocuk meclisi üyeleri, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Foça’da yaşayan çocukların kent yönetime ortak olabilmeleri, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri için seçilen Çocuk Meclisi, ilk toplantısını Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün makam odasında yaptı.

Toplantıya, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Foça Kent Konseyi Özlem Temizel ve Foça Kent Konseyi Genel Sekreteri Göksel Acar’da katıldı.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘Bu çok şirin ve sevimli meclis, çocukların isteklerini en dolaysız yoldan öğrenmemize olanak sağlayacak. Zaman içinde çocuklar için yapacağımız çalışmaların bir kısmına, ilk elden rehberlik edecek. Unicef’in Çocuk Dostu Şehirler listesine girebilmek için de Foça Belediyesi olarak girişimde bulunacağız. Foça’mızda yaşayan tüm çocukların mutlu olmalarını sağlamak çabasındayız. Belediyemizin ve gönlümüzün kapıları her zaman tüm çocuklara açık’’dedi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başkan Serdar Aksoy’dan pamuk üreticisine büyük destek

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, S.S. 107 No’lu Menemen Tariş Pamuk Tarım Satış Kooperatifi ve belediye bünyesinde kurmuş olduğu Tarım ve Hayvancılık Kooperatifi ile imzaladığı protokol çerçevesinde, kooperatif ortaklarının ürettikleri kütlü pamuktan 2020 yılı içinde 4000 ton alarak pamuk üreticisine büyük destek sağlayacak. Göreve geldiği günden bugüne köylerinin ve üretici […]