Genel Müdür Başaran’dan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’e Ziyaret

Lütfen Paylaşın ve Beğenin

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Genel Müdür Yardımcıları ile birlikte Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret ederek, kurumun çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Genel Müdür Başaran’a Genel Müdür Yardımcıları Emre Özünlü ve Gökhan Çevik de eşlik etti. Görüşmede Başaran, kurum ve faaliyet alanlarında yürütülen hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulunarak, MASKİ’nin çalışmalarını anlattı. 17 ilçede tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalıştıklarını belirten Genel Müdür Başaran, Manisa’ya hizmet ve yatırımların devam edeceğini dile getirdi.

Şehrin altyapısı kent yaşamını önemli ölçüde etkiliyor

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, “Kısa bir süre önce Manisa’ya görevlendirildik. Ege’nin güzel şehirlerinden birisi olan bu şehrin hizmetindeyiz. Kanalizasyon, Arıtma Sistemleri, derelerin ıslah ve temizlikleri ve içme suyu gibi hizmetler şehir için büyük önem taşıyor. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Manisa için il genelinde yürüttüğü çalışmaları da destekliyoruz” dedi. Genel Müdür Başaran, kurum hakkında daha detaylı bilgiler almak ve istişarelerde bulunmak amacıyla Vali Karadeniz’i MASKİ’ye davet etti. 

Bir Cevap Yazın