“Hep Gül Aysel” Büyük İlgi Gördü

Saruhanlı Belediyesi, Kültür ve Sanat faaliyetleri kapsamında Saruhanlı’da sahnelenen “Hep Gül Aysel” isimli tiyatro oyunu izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Aile içi şiddet ve kadına yönelik şiddetin anlatıldığı “Hep Gül Aysel” isimli tiyatro oyunu Saruhanlı’da Serdar Yaralı Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

Utkan Özupak’ın yazıp, Metin Karaman’ın yönettiği ve Ünlü Şarkıcı Soner Arıca’nın müziklerini hazırladığı oyunu, Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve çok sayıdaki kişi izledi.

Şiddete maruz kalmış kadınların başlarından geçen olayları konu alan tek perdelik oyun, izleyenlerin ilgisini çekti.

Belediye Başkanı Zeki Bilgin, oyun sonunda sahneye çıkarak tiyatro ekibini performanslarından dolayı tebrik edip çiçek verdi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Önce Eğitim Sonra Tatbikat

İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Güzelbahçe Belediyesi ile birlikte Belediye personeline, ‘Acil Durum ve Ekipmanları Eğitimi’ verildi. Güzelbahçe Belediyesi Amfi Tiyatro Toplantı Salonu’nda üç gün süren eğitimde personellere; temel afet bilinci, hafif arama kurtarma, ikaz, alarm ve işaretleri eğitimi verildi.Eğitimin ardından tüm belediye personeliyle tatbikat yapıldı. Belediyede bir […]