Işıkkentli Öğrencilerden Can Dostlara Destek

Işıkkent Eğitim Kampüsü Pati Dostları Kulübü Şopengazi Hayvan Barınağı’na destek ziyaretinde bulundu.

Menderes’te yer alan, sokak hayvanlarının tedavi ve bakımlarının gerçekleştiği Şopengazi Nebiha Deprem Bakımevi’ne Işıkkent Eğitim Kampüsü Lise Pati Dostları Kulübü tarafından ziyaret gerçekleştirildi. Öğrencilerin can dostlarla yakından ilgilendiği ziyarette renkli görüntüler oluştu. Gün boyu sokak hayvanlarıyla birlikte olan öğrenciler, kulüp tişörtü, kek ve kurabiye satışlarından elde ettikleri geliri de barınağa bağışladı.

Her zaman desteğiz

Gerçekleşen ziyaretle ilgili konuşan Işıkkent Eğitim Kampüsü Pati Dostları Kulübü Sorumlusu Pınar Sıvaran, “ Yardıma muhtaç sokak hayvanlarının hayata tutunması için var gücüyle çalışan, onların bakım ve tedavisini üstlenen Şopengazi Nebiha Deprem Bakımevi’ne Işıkkent Eğitim Kampüsü Pati Dostları Kulübü olarak ziyaretimizi gerçekleştirdik. Can dostlarla buluşmamızda öğrencilerimizle birlikte velilerimizde bizlerle oldu. Öğrencilerimiz, barınakta gün boyu sokak hayvanlarıyla yakından ilgilendi, yetkililerden barınakta sürdürülen çalışmalar hakkında da bilgi aldı. Öğrencilerimiz, yıl boyu gerçekleşen etkinliklerde sattıkları kulüp tişörtü, kek ve kurabiyeden elde edilen geliri de barınağa bağışladılar. Tüm öğrencilerimize ve velilerimize duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz. Işıkkent Eğitim Kampüsü olarak can dostların her zaman yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi. 

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KARABAĞLAR’DA AYRICALIKLI İMARA HAYIR

İzmir’in Karabağlar ilçesinde yer alan bazı plan notlarının; şehircilik ilkeleri, planlama esasları ve kamu yararına aykırı olması nedeniyle Mimarlar Odası tarafından açılan dava İzmir 3.İdare Mahkemesi’nce haklı bulundu ve mahkeme planlama uygulamasının iptaline karar verdi. Karabağlar Belediyesi’nin hazırladığı ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 11.06.2018 tarih, 05.731 sayılı kararı ile Karabağlar’da […]