Judocularımız, Türkiye Şampiyonasına Katılıyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo takımımız, 23-26 Ocak tarihleri arasında Kilis’te düzenlenecek olan Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası’na katılacak.

Bu önemli yarışma öncesi takımımızı Judo Branşından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Tanju Balatlı uğurladı ve şampiyonada takımımıza başarılar diledi.

Türkiye Judo Federasyonu 2020 yılı faaliyet programında yer alan Ümitler Türkiye Şampiyonası, 23-26 Ocak tarihleri arasında Kilis’te düzenlenecek. Bu önemli şampiyonada Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo takımımız da yer alacak ve hem şehrimizi hem de kulübümüzü temsil edecek. 22 Ocak 2020 gecesi Kilis’e hareket eden kafileyi, Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo Branşından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Balatlı uğurladı ve takımımıza turnuvada başarılar diledi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SOĞUK HAVALAR MI HASTA EDİYOR

Özel Atakent Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Onur BALCI, özellikle kış aylarında çocuklarda sık görülen üst solunum yolu enfeksiyonlarının nedenleri konusunda değişik görüşlere sahip evebeynlere yönelik açıklamada bulundu. “ Soğuk havalarda birçok sağlık sorunununda artış olduğu bilinen bir gerçek. Bu duruma sebep olarak soğuk havaları suçlar dururuz. Fakat bilmeliyiz ki […]