Kadın Basketbol Albedo Karşısında

Turgutlu Belediye Kadın Basketbol 2. devrenin ilk maçında Cumartesi Günü saat 14.00’da kendi sahasında Albedo Basketbol’u konuk edecek.

Turgutlu Belediye Kadın Basketbol 2. devreyi kendi sahasında açıyor. Ligin ilk yarısını play off potasında bitiren Turgutlu Belediye Cumartesi günü Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda ligin güçlü takımlarından Albedo Basketbol ile karşılaşacak.

Baş Antrenör Ceyhan Önk: “Ligin iyi takımlarından, fizik olarak güçlü takımlarından bir tanesiyle karşılaşacağız. Sert savunma yaparak hızlı hücumlarla skor üretmeye çalışacağız. Güzel ve keyifli bir maç olacağını düşünüyorum. Tüm sporseverleri Cumartesi günü oynayacağımız maça davet ediyorum.” dedi.

Belediyeden Yıldırım Beyazıt’a Servis

Turgutlu Belediyesi Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’na Cumartesi saat 13.00’ten sonra Orta Park Saat Kulesi önünden servis kaldıracak.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Evsizler konukevine yerleştiriliyor

İzmir’de Müyesser Turfan Geçici Konukevi’ne yerleştirilen evsizlerin sayısı 110’a ulaştı. İzmir’de havaların soğumasıyla birlikte Müyesser Turfan Geçici Konukevi’ne yerleştirilen evsizlerin sayısı 110’a ulaştı. İzmir Büyükşehir Belediyesi artan talebi karşılamak için personel ve yatak sayısını arttırdı. Konukevi 24 saat açık tutuluyor. Müyesser Turfan Geçici Konukevi öncelikle gelen ihbarları değerlendiriyor. Konukevine bağlı […]