Kadın Basketbol Eskişehir Deplasmanında

Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı Cumartesi günü Eskişehir’de saat 15.00’de başlayacak müsabakada Çağdaş Kolejlilerin Konuğu olacak.

Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele eden Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı Eskişehir’de Çağdaş Kolejliler ile karşılaşacak. Müsabaka Mehmet Terzi Spor Salonunda saat 15.00’te başlayacak. Turgutlu Belediye kendi sahasında oynadığı ilk maçta Çağdaş Kolejlileri 15 sayı farkla 62-47 mağlup etmeyi başarmıştı.

Turgutlu Belediye Baş Antrenörü Ceyhan Önk: “Kendi sahamızda kaybettiğimiz Albedo maçını telafi etmemiz için mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Mücadele gücümüzü, kalitemizi ortaya koyup kazanmak istiyoruz. Oyuncularıma güvenim tam bu maçı kazanacak güçteyiz. İnşallah Turgutlu’ya galibiyetle döneceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

89. İzmir Enternasyonel Fuar'ı için düğmeye basıldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bu yıl “Akdeniz” temasıyla düzenlenecek 89. İzmir Enternasyonel Fuarı için düğmeye bastı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bugün 8 Akdeniz ülkesinin İzmir’deki fahri konsoloslarıyla bir araya geldi. İzmir Büyükşehir Belediyesi 4-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 89. İzmir Enternasyonel Fuarı için çalışmalara başladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı […]