Kafalar Karışık” Tiyatro Oyunu TUTSO’da

Turgutlu Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Tiyatro Ekibinin sahneleyeceği “ Kafalar Karışık” tiyatro oyunu Çarşamba günü saat 20.00’de TUTSO Konferans Salonunda seyirciyle buluşacak.

Turgutlu Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Eğitmeni Aysel Baylan’ın yazıp yönettiği “Kafalar Karışık” oyunu, çocuk tiyatro ekibi oyuncuları tarafından Çarşamba günü saat 20.00’de Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda seyirciyle buluşacak.

Komedi türündeki oyunda bedene bürünmüş duygular, zamanda yolculuk ve kız istemede yaşanılan komik durumlar ele alınıyor. Ayrıca oyun Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Tiyatro Ekibinin yetişkinler için sahneleyeceği ilk oyun. Oyun 10 yaş üstündekilere hitap ediyor ve ücretsiz olarak izlenebilecek.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Tamamen Atatürk Kültür Merkezimizde kurslarına devam eden tiyatro ekibimizin ortaya çıkardığı bizleri gururlandıran bir oyun. Tiyatro eğitmenimiz Aysel Baylan’ın yazıp yönettiği ve çocuk tiyatro ekibinde yer alan çocuklarımızın rol alacağı oyun bizim için yaptığımız çalışmaların bir ödülü. Tüm tiyatro severleri oyunumuza bekleriz.” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SELÇUK KÜLTÜR MERKEZİ ARTIK CEM EVİ

Mülkiyeti Efes Selçuk Belediyesine ait olan ve 2014 yılında hizmete girerek Alevi vatandaşların ibadethane olarak kullanmaya başladıkları Selçuk Kültür Merkezi, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in uygun görüşü ile İzmir Büyükşehir Belediyesi gündemine sunulan önerge ile imar planlarına ibadethane (Cemevi) olarak değiştirilmesi oy çokluğu ile kabul edildi. İzmir Büyükşehir […]