KUŞADASI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ’NÜN YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ

Kuşadası Gençlik Spor Kulübü’nün Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Tek listeyle gidilen genel kurul seçimlerinde mevcut başkan Yaser Doğan güven tazeledi. Kuşadası’nın spor alanında en köklü kulüplerinden olan Kuşadası Gençlik Spor’un yeni yönetimi yapılan olağan genel kurul toplantısıyla belirlendi. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in de katıldığı genel kurul toplantısında, Yaser Doğan yeniden Kuşadası Gençlik Spor Kulübü Başkanı seçildi.

İLK HEDEF 3. LİG

Aydın Süper Amatör Ligde mücadele veren Kuşadası Gençlik Spor’un Genel Kurul Toplantısı’nın açılışında konuşan Belediye Başkanı Ömer Günel “Yeni yönetim heyecanlı, dinamik bir yönetim. Hepiniz saygı duyduğum, sevdiğim insanlarısınız. Öncelikli hedefiniz futbol takımınızın alt yapısına önem vermek olmalı. Kuşadası Gençlik Spor Kulübü’nde yetişen çocuklarımız, gençlerimiz büyük takımlarda oynamalı. Ayrıca 3. Lig hedefinizi başarmak için çalışmalısınız. Biz de Kuşadası Belediyesi olarak bu yolda sizin yanınızda olacağız” dedi.

Yaser Doğan’ın başkanlığını yaptığı Kuşadası Gençlik Spor Kulübü’nün yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Bülent İlbahar, Edip Sayıalioğlu, Fırat Akkuş, Bora Demir, Alim Emiroğlu, Erdal Avcı, Sertan Balcı, Mehmet Ali Çetinkaya, Alper Özyağcı, Celal Metin, Hakan Tanır, Bertan Özyer, Ufuk Zorlu, Selman Ayaz, Mustafa Akçam, Serkan Özkara, Osman Deniz, Remzi Kocalar, Metin Karaaslan, Cengiz Özkılıç, Erkan Güzelgün, Erdinç Aktuna, Özhan Şana, Şakir Eviz, Metehan Gökten.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Mertler Ölmesin TBMM’ye Taşındı

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin “Başka Mertler Ölmesin” dedi bir çalışma başlattı ve o çalışma TBMM’ye taşındı. Geçtiğimiz günlerde okul kantininden aldığı çikolatanın kapağının nefes borusunu tıkması sonucunda acil müdahale edilemeyerek hayatını kaybeden Mert için harekete geçen MHP İzmir İl teşkilatının çalışmaları sonuç verdi. Her Okulda Sağlık Personeli olması […]