Manisa Voleybolunda Çeyrek Final Heyecanı

Kütahya’da düzenlenecek olan Voleybol Anadolu Yıldızlar Ligi çeyrek final müsabakalarının heyecanı Manisa’da da yaşanıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz da bu önemli organizasyonda voleybol altyapı antrenörü ve 3 oyuncusu ile Manisa Kız takımına katkı sağlıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde gerçekleşen Voleybol Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final müsabakaları, 10-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Kütahya’da düzenlenecek. Bu organizasyona Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz da önemli destek verecek. Manisa Kız takımının antrenörlüğünü; Voleybol Altyapı Antrenörümüz Caner Doğançay yapacak. Bunun yanı sıra oyuncularımız Rümeysa Meral, İrem Erbil ve İrem Tanyeri de çeyrek final müsabakalarında Manisa’mızı ve kulübümüzü temsil edecekler.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

”Böylesine cesaret gerektiren bir mesleği icra eden”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Başkan Akın yayınladığı mesajda: “Basın Özgürlüğünde 2019 yılında 180 ülke arasında 157. sırada bulunan, araştırmacı gazeteciliğin hapis ile cezalandırıldığı, köşelerinde yazdıkları yazılar ve düşünceleri nedeniyle […]