Milletin Vekili Beko, Selanik Türküsü’nde düet yaptı

İzmir Milletvekili Kani Beko, İzmir Kızlarağası Hanı’nı ziyaret ederek sanatçı Nihat Kaya ile beraber Selanik Türküsünde düet yaptılar.

Her fırsatta İzmir’de bulanan ve İzmirliler ile beraber olmaktan keyif alan CHP İzmir milletvekili Kani Beko İzmirlilerin sorunlarını dinlemeye ve onlarla beraber olmaya devam ediyor.

Bu haftaki ziyaretlerinden bir gününü İzmir’in tarihi Kemeraltı çarşısı içinde önemli bir yeri bulunan Kızlarağası hanını ziyaret ederek geçiren Beko esnaf ile sohbet ederek sorunları dinledi.

Ziyaret sırasında oldukça samimi geçen sohbetlerden oldukça memnun kalan esnafların memnuniyeti gözlerden kaçmadı.

Tarihi hanın üst katında bulunan sanatçı Nihat Kaya’yı ziyaret eden Milletvekili Beko sanata ve sanatçıya verdiği önemin altını çizdi.

Sanatçı Nihat Kaya ile beraber ‘’Selanik türküsü’’ ne eşlik eden Beko, bu anları ölümsüzleştirerek sosyal medya hesabından paylaştı.

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Milletvekili Kani Beko kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisine ve mesaj yağmuruna tutuldu. Gösterilen ilgiden bir hayli memnun olan Beko, sosyal medya kullanıcılarına da ayrıca teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TEKERLEKLİ SANDALYEDEKİ İLK DEKAN HAYATINI ANLATTI

Tekerlekli sandalye ile başladığı akademik yaşantısında profesörlüğe uzanan yolculuğunu ‘Vazgeçme’ isimli kitabında kaleme alan Prof. Dr. Ozan Bahar, Marmarisli okurlarıyla buluştu. Bahar, kitabın kişisel gelişim motivasyon anlamında Türkiye’de çıkan ilk kitap olduğunu söyledi. Geçirdiği kaza sonrası tekerlekli sandalyeye bağlı kalan Yüzbaşı Ozan Bahar, azmetti. Önce doktoraya başladı ardından basamakları tek […]