Miniklerin Karne Heyecanı

Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi’nde eğitim gören minikler, yarıyıl tatiliyle birlikte karne heyecanı yaşadı.

Beydağ Belediyesi Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi öğrencileri, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamladı. 3 ile 6 yaş arasındaki miniklerin eğitim gördüğü kreşlerde öğrenciler karne heyecanı yaşadı.

Beydağ Belediyesi’nin minik öğrencileri karnelerini öğretmelerinin elinden aldı. 3 yaş öğrencileri hayatlarında ilk kez karne almanın mutluluğunu yaşadı. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, karne heyecanı yaşayan kreş öğrencilerini tebrik etti. Başkan Feridun Yılmazlar, ” Okul Öncesi Eğitim ve Bakım Merkezi’nde eğitim gören öğrencilerimiz karnelerini aldı. Başarılı bir eğitim dönemi geçirdiler. Bugün karne alan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde okutmak için çaba gösteren anne ve babalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kadın Basketbol Eskişehir Deplasmanında

Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı Cumartesi günü Eskişehir’de saat 15.00’de başlayacak müsabakada Çağdaş Kolejlilerin Konuğu olacak. Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele eden Turgutlu Belediye Kadın Basketbol Takımı Eskişehir’de Çağdaş Kolejliler ile karşılaşacak. Müsabaka Mehmet Terzi Spor Salonunda saat 15.00’te başlayacak. Turgutlu Belediye kendi sahasında oynadığı ilk maçta Çağdaş Kolejlileri […]