SABRINDA BİR SINIR VAR

Lütfen Paylaşın ve Beğenin

MİLLİ İRADEYE SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASINIZ…

Zamanın birinde bir Musevi güzel bir çeşme yapıyor, çeşmenin sütununa herkese helal Müslümanlara haram diye bir yazı yazıyor, bunu gören Müslümanlar padişaha şikâyet ediyorlar, padişah talimat veriyor söz konusu kişi yakalanıp huzura getiriliyor,padişah cezalandırılmasını isteyince efendim üç talebim var bunu yerine getirin ondan sonra cezamı uygulayın diyor, taleplerini sıralıyor, bir Yahudilerin dini lideri hahamı tutuklayın, Haham başı tutuklanınca bütün Yahudiler sarayın önüne dolup hahamları için feryat ediyorlar, ikinci istek Hristiyanların dini temsilcisi Papazı tutuklayın, o tutuklanıyor durum aynı tepki, feryat bizi asın ama dini temsilcilerimizi bırakın, üçüncü istek Müslümanların dini temsilcisi müftünün tutuklanması, müftü tutuklanıyor çıt yok her şey normal ne feryat var ne tepki;

Sözde demokrasi halk iradesi ama Menderes tutuklandı asıldı, post modern, dost modern darbeler, muhtıralar, gık yok, 80 ihtilalı Evren paşa çok yaşa, örf yasak, kültür yasak, dini kural ve kaideler yasak, sözde demokrasi, hukuk, egemenlik kayıtsız şartsız milletin, milletin ama % 50’ nin üstündeki halkın değil bir avuç azınlığın, onlar ne derse o olacak, onlar ne keserse bu millet onu yiyecek ne biçerse onu giyecek ne derse onu yapacak… O devir kapandı…

Tank’ın Topun tüfeğin önüne, ölüme gidilen “ On beş temmuz “ unutulmamalı…

 Eski alışkanlığın mirasçısı sözde siyasetçi ve bu zihniyetlerin tetikçisi sosyal medya şovmenleri bir değil çok yerini yırtsa da Türkiye eski Türkiye değil, halkta onlara yaftaladığınız gibi koyun sürüsü değil! 

Sadece ülkemiz değil dünya zor bir süreçten geçiyor, insanlar can derdine düşmüş, zenginini, fakirini, güçlüsünü,güçsüzünü ölüm korkusu sarmış herkes aynı korkuyu yaşıyor ve aynı dili konuşuyor… Diğer ülkelerle kıyaslarsak kaybımız azda olsa;Ölen her vatandaşımız ciğerimizi yakıyor;

Çevremizde dahi maalesef çok değerli dostlarımız bu mikroba yenik düştü… Hayatını kaybedenlere Mevla’m dan rahmet, tedavi görenlere de  acil şifalar diliyorum,Allah milletimizin yar ve yardımcısı olsun, devletimize degüç kuvvet  versin.Elimizden gelen sadece duaetmek ve bu önemli günde devletin yanında olmak, kural ve kaideler uymak.

Kural ve kaidelere uymak zorundayız çünkü dinimiz de en büyük günah, kul hakkı yanında Allah’ın değer verdiği insanı bilerek öldürmektir, cinayet sadece topla, tüfekle, bıçakla kurşunla öldürmek değil, bilerek melun hastalığı yaymak ve insanların ölümüne sebep olmakta bir cinayettir.

İnsanlık sınav veriyor ama yaşanan bunca olaydan dahi ders almayan ve bunca acıya rağmen bu zor günde dahi fırsat peşinde olanlar var, vicdansızlık ahlaksızlık diz boyu;  Şartlar ne olursa olsun bazı siyasetçilerin de ne zihniyetine de ti niyeti değişmiş, utanma, arlanmaları da yok…

Bazı densiz ve onursuzların sosyal medya paylaşımları ve bu zor günde birlik adına örnek olması gereken siyasetçilerin ki başrollerdede ana muhalefet partisi sözcüsü Özgür mü özel mi,Kaftancı mı kaptancı mı,adı lazım değillerin politika adına kamera karşısında ulu orta konuşmaları insanı çileden çıkartıyor. Ülkemizin salgın hastalıkla mücadelesinde gösterdiği başarı sebebiyle Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güven patlaması, yükselen oy oranı ve destek Özgür Özel ve Canan Kaftancıoğlu riyasetinde CHP’yi müthiş rahatsız etmiş durumda. Bu sebepten dolayı darbe imaları yapıyorlar ve Sözcü, Cumhuriyet gazetesi müdavimi, Halk TV müptelası seçmenlerine biraz sabredin mesajı vermeye çalışıyorlar.

Hodri meydan!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun dediği gibi…

“15 Temmuz’da yapamadığımız için içimizde ukde olarak kalan bazı şeyler var. En azından geçen sefer yapamadığımızı bu kez gerçekleştirmiş oluruz.”

FETÖ artıklarının kuyruğuna takılıp, delikanlıysanız inin meydanlara!

Her konuya naneler! Demokratik seçimle gelen seçimle gider ama bunlar hiçbir zaman için seçimle gelmedikleri için eski düzenin özlemini duyuyorlar, HDPKK’nın oyuyla girdikleri gerdekte, yamalı bohça gibi İstanbul ve Ankara Belediyelerini kazanınca oy oranına bakmadan kendilerini devlet, milleti de sürü sanıyorlar, saz çalan kravatlı terörist dostları da aynı bunlar gibi ahkâm kesiyor, devleti tehdit ediyor, terör başının heykelini dikiyordu… Şimdi kodeste.

Bu nedenle Özgür Özel’e, Canan Kaftancıoğlu’na ve aklından darbe geçiren herkese bu ülkenin bir ferdi olarak seslenmek istiyorum:

Asrın vebası COVİD 19 salgını dünyayı dize getirdi, dünyaya hükmeden Amerika, İngiltere, Fransa ve birçok Avrupa ülkesi bırakın insanları tedavi etmeyi cenazelerini dahi kaldırmada acze düştükleri aşikârdır. Türkiye’de ise SGK’ lısını SGK’ sızını tedavi edip bir kuruş dahi ücret alınmadığı bilindiği halde bunlar hala konuşuyor, tehdit ediyor hadlerini aşıyorlar, eğer laf para yapmış olsaydı merhum Halit Kıvanç ve Orhan Boran çok güzel konuşan insanlardı Koç ve Sabancı gibi zengin olurlardı.

Lafı bırakın varsa cesaretiniz takılın FETÖ’nün kuyruğuna inin meydanlara…Bu sefer çok daha hazırız. Topunuz gelin. Başka topunuz varsa, onu da getirin!”

Bir Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir