Seslerini Karabağlar Belediyesi duydu

Poligon’daki Fevzi Özakat İlköğretim Okulu’nun merdivenleri ve giriş kapısı yapılıyor.

Poligon Mahallesi’ndeki Fevzi Özakat Anadolu Lisesi’yle aynı giriş kapısını paylaşan Fevzi Özakat İlköğretim Okulu öğrenci ve velilerinin sesini Karabağlar Belediyesi duydu. Velilerin, ayrı bir kapı taleplerini değerlendiren Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçti. Çalışmalar kapsamında ilköğretim okulu için yeni bir giriş çıkış kapısı açıldı. Ayrıca kot farkı nedeniyle yaşanacak zorluklar dikkate alınarak, kapıya kolay ulaşım amacıyla merdiven yapımına da başlandı. Kısa sürede tamamlanacak çalışmaların ardından öğrenciler ve eğitimciler, merdivenle yeni kapıyı kullanabilecek.

Karabağlar Belediyesi’ne mesaj gönderen, telefon açan öğrenci velileri, “Ne mutlu bize ki Karabağlar Belediye Başkanımız Muhittin Selvitopu sesimizi duydu. Öğrencilerimiz rahat edecek. Duyarlılıkları ve talebimize bu kadar hızlı yanıt vermeleri nedeniyle Karabağlar Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dediler.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kınık Belediye Başkanı'ndan ziyaret

Kınık Belediye Başkanı yeni yılda ziyaretlerde bulundu. İzmir’in Kınık ilçesinin Ak Partili Belediye Başkanı Sadık Doğruer 31 Aralık 2019 akşamı göreve geldiği 2014 yılından beri yaptığı gibi ilçede nöbet tutan Kınık Kınık Devlet Hastanesi Acil Servisi,Jandarma Komutanlığı,Emniyet Müdürlüğü,İtfaiye, Gediz Elektrik dağıtım Kınık Şefliği,Nöbetçi Eczane olan Toker Eczanesini ziyaret ederek Nöbet […]