Üniversite Öğrencilerine Yemek Desteği

Turgutlu Belediyesi “Paylaştıkça Çoğalır, Paylaştıkça Aile Oluruz” projesini hayata geçiriyor. Üniversite öğrencileri 3.5 TL’ye Koza Park Kafeterya’da tabldot yemek yiyebilecekler.

Turgutlu Belediyesi örnek olacak bir projeye imza atıyor. Turgutlu’da eğitim hayatına devam eden üniversite öğrencileri için “Paylaştıkça Çoğalır, Paylaştıkça Aile Oluruz” parolasıyla 8 Ocak Salı günü başlayacak olan proje kapsamında Turgutlu Belediyesi Aş Evinde hazırlanan yemekler hafta içi her gün Koza Park Kafeterya’da saat 18.00 ile 20.00 arasında üniversite öğrencileri ile paylaşılacak. Öğrenci kartını gösteren üniversite öğrencileri 3.5 TL karşılığında bu hizmetten faydalanacaklar.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın: “Turgutlu’da eğitim hayatına devam eden öğrenciler ailelerinin bizlere birer emaneti. Turgutlu Belediye Başkanı olarak benim görevlerimden bir tanesi onların Turgutlu’dan güzel hatıralar ile ayrılmasını sağlamak. Hayata geçireceğimiz proje ile öğrencilerimizin yemek ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılamalarını hedefliyoruz. İlçemizde yaşayan üniversite öğrencileri Belediyemize ait Koza Park Kafeterya’da hafta içi her gün saat 18.00 ile 20.00 arasında bu hizmetimizden faydalanacaklar. Üniversite öğrencilerimize ve Turgutlu’muza hayırlı olsun.”şeklinde konuştu.

Çarşamba günü hayata geçecek proje kapsamında ilk gün yemekler ücretsiz olarak dağıtılacak.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

EnTaksi İzmir’le dijital taksi dönemi

İzmir’de taksi taşımacılığında yeni bir dönem başladı. Yeni nesil mobil taksi çağırma sistemi “EnTaksi İzmir” bugün hizmete girdi. Akıllı kent olma yolunda ilerleyen İzmir bireysel taşımacılıkta yeni bir adım attı. Yeni nesil mobil taksi çağırma sistemi EnTaksi İzmir, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğiyle hayata geçirildi. […]