YUNUSEMRELİ JUDOCULAR ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

Yunusemre Belediyespor Kulübü judo sporcuları, 24-26 Ocak tarihleri arasında Kilis’te yapılacak Ümitler Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor.

Yunusemre Belediyespor Kulübü judocuları, Ümitler (2003 – 2004 ve 2005 doğumlular) Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. 24-26 Ocak tarihlerinde Kilis’te gerçekleştirilecek şampiyona öncesi antrenmanlarını yoğunlaştıran sporcular haftanın yedi günü çalışıyor. Uzun bir süredir bu şampiyonaya hazırlandıklarını kaydeden Takım Antrenörü Orhan Akdemir, müsabakalarda başarılı dereceler elde etmeyi amaçladıklarını belirtti. Akdemir konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yaz başından bu yana şampiyonaya hazırlanıyoruz.

24 – 26 Ocak tarihleri arasında Kilis’te yapılacak Ümitler Türkiye Şampiyonasına haftanın 7 günü günde iki antrenman halinde kondisyon, teknik ve taktik çalışması yapıyoruz. 15 sporcu ile en iyi şekilde ilimizi temsil etmeyi, milli takımımıza sporcular kazandırmayı hedefliyoruz. Bu konuda bizlerin her zaman yanında olan Yunusemre Belediye Başkanı Dr Mehmet Çerçi ve Kulüp Başkanımız Arif Alkan’a teşekkür ediyoruz” dedi. Yunusemre Belediyespor Kulübü Sporcuları Emine Mihrace Çelen, Kardelen Öztürk ve Halil Öğer de hedeflerinin Yunusemre Belediyespor Kulübünü ve Manisa’yı en iyi şekilde temsil ederek şampiyon olup  Balkan ve Avrupa Şampiyonası’na katılmak olduğunu  söyledi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Harmandalı biyogaz tesisi ziyarete açıldı

İzmir Çiğli’deki Harmandalı Düzenli Atık Depolama ve Biyogaz Tesisi isteyen İzmirlilerin ziyaretine açık. Lise öğrencisi Burak Avgan: “Buraya gelirken kokudan duramayacağımızı sanmış, maske almayı düşünmüştük. Etrafta çöp beklerken yeşillendirilen bir alan gördük.”İzmir Çiğli’de iki ay önce hizmete alınan Harmandalı Düzenli Atık Depolama ve Biyogaz Tesisi ziyarete açıldı. Gelen taleplere göre […]