‘Zilli Zarife’ beğeni topladı

Narlıdere Belediye Tiyatrosu trafından bu yıl ilk kez sahnelenen Zilli Zarife seyirciden tam not aldı. Oyun sonunda onlarca gönüllü, ihtiyaç sahipleri için oyuncak ve kitap bağışı yaptı. Başkan Ali Engin “Gönüllü ekibimizi kutluyorum” dedi.

KİTAP VE OYUNCAK BAĞIŞI
Haldun Taner’in yazdığı oyun, Aysel Güzel’in yönetmenliği’nde Narlıdere AKM’de sahnelendi. Narlıdere Belediye Tiyatrosu tarafından bu yıl ilk kez ve ücretsiz sergilenen oyunu 600 sanatsever izledi. ‘Bir Kitap Bir Oyuncak Senden, Eğlenceli Oyun Bizden’ kampanyası kapsamında, oyun sonunda, ihtiyaç sahibi çocuklar için onlarca kitap ve oyuncak da toplandı.

“SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Kültür ve sanatın birleştirici etkisinde güzel ve verimli bir sezon diliyorum. Sanatın ve sanatçının her zaman yanındayız. Kültür ve sanat kenti olan Narlıdere’de  bu çalışmaları önemsiyoruz. Tiyatromuzun tüm ekibine, sahne perfonmansları ve emekleri için teşekkür ediyorum. Etkinliklerimiz tüm hızıyla devam edecek” dedi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İzmir tramvayla 100 bin ton karbondioksit emisyonunu engelledi

Konak ve Karşıyaka tramvayları 2019’da toplam 40 milyon yolcu taşıyarak yaklaşık 100 bin ton karbondioksit emisyonunun atmosfere bırakılmasını engelledi. İzmir’de iki farklı güzergâhta hizmet veren tramvay 2019’da 2,5 milyon kilometre yol yaparak günde ortalama 150 bin olmak üzere toplamda 40 milyon yolcu taşıdı. Bu 40 milyon yolcu, otomobile binmek yerine tramvayı kullandığı […]
izmir tramvay