Ziraat odaları Başkanları Ahmet Akın’ı ziyaret etti

Türkiye’nin 81 İlinden ziraat odası Başkanları tarımda yaşanan sorunlara dikkat çekmek için Meclis’te Milletvekillerini ziyaret ettiler.

Ziraat  Odası Başkanları ve Temsilcileri Türkiye Büyük Millet Meclisinde milletvekilleriyle görüştü. Oda başkanları hazırladıkları dosyaları bölge milletvekillerine ileterek sorunlarının çözümünü istediler.  Tarımsal kredi borçları, borçların ertelenmesi ile ilgili düzenlemeler, tarım ürünlerindeki ithalat ve ihracat, Tarım Kredi Kooperatiflerinin değişken faiz uygulamaları, tarımsal desteklemeler, hayvancılık ve süt üretimi, sulama birliklerinin uyguladığı su fiyatları, tarım girdilerindeki artışlar hakkındaki sorunların dikkat çekildiği dosyalar tek tek milletvekillerine iletildi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başkan Kılıç’tan yeşil hamle

Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, kentin merkezinde yaklaşık 25 dönümlük alana bin ağaçlık orman projesi için düğmeye bastı. Şirinkapı Mahallesi’nde yer alan dev alanda fidan dikim çalışmaları başlatılırken, Başkan Kılıç, yeşil varlığının korunması ve arttırılması için çalışmaların süreceğini vurguladı. Kırsal bölümlerindeki yeşil alanların korunması için mücadele veren Buca Belediyesi,  […]