Zumba Derslerine Yoğun İlgi

Turgutlu Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay açılan Zumba kursuna Turgutlulu kadınlar yoğun ilgi gösteriyor.

Latin esintili dans ve fitness programı olan Zumba’ya Turgutlulu kadınlar yoğun ilgi gösteriyor. Turgutlu Belediyesi tarafından Nurgül Fidan Spor Tesislerinde başlatılan Zumba dersleri Pazartesi ve Çarşamba Günleri 14.00 ve 19.30 seansları, Salı ve Perşembe Günleri  11.00 ve 19.30 seanslarında devam ediyor.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz: “Zumba dersleri ile kadınlarımız hem eğleniyor hem de spor yapmış oluyorlar. Derslere yoğun bir ilgi var. İlgiden oldukça memnunuz. Zumba derslerimize kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Belediyemiz Sosyal İşler Müdürlüğüne başvurabilirler.”dedi.

Bir Cevap Yazın
PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

2020’NİN İLK MECLİSİ

Edirne Belediyesi, 2020 yılının ilk meclisini Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığında gerçekleştirdi. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen Belediye Meclis Toplantısı’nda toplamda 16 madde görüşülerek karara bağandı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, toplantı öncesinde tüm Edirne Halkı’nın ve Belediye Meclisi üyelerinin yeni yılını kutladı. Toplantıda gizli oyla yapılan seçimlerle Denetim Komisyonu’na üye […]